LAJMI I FUNDIT: Tmerr në Tiranë, burri hedh nga shkallët gruan shtatzënë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:45 02-03-2017 LAJMI I FUNDIT: Tmerr në Tiranë, burri hedh nga shkallët gruan shtatzënë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet. Burri ka hedhur nga shkallët gruan e tij, e cila ishte shtatzënë.

Për pasoja, A. Sh 40 vjeç ka përfunduar në spital, pasi u dhunua barbarisht nga burri Rezart Zani 41 vjeç, i cili pas ngjarjes është vënë në prangat e policisë.

Pas ndërhyrjeve të mjekëve ajo është stabilizuar dhe është jashtë rrezikut për jetën, bashkë me fëmijën që mban në bark.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Detaje nga horrori në Korçë, djali i vu flakën vetes në shtëpinë e ish-vjehrrës pas ndarjes nga e fejuara
Rreh gruan në sy të dy fëmijëve, arrestohet vlonjati (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.013975143432617
array(1) { ["section"]=> string(76) "lajmi-i-fundit-tmerr-ne-tirane-burri-hedh-nga-shkallet-gruan-shtatzene-70468" }