Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Lajmet se është në pritje të ëmbël, Elita Rudi pozon me bikini dhe të gjithë sytë te barku

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a8e0f66c60329b3c62c8cb9dc3516d81

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë.

Edhe pse ky lajm po qarkullon prej disa javësh çifti nuk ka thënë asgjë në lidhje me këtë temë.

Lajmet për shtatzëninë e Elitës qakulluan që për ditëlindjen e saj në qershor, kur barku i rrumbullakosur i Elitës, ra në sy në disa foto.

Elita së bashku me familjen e saj po shijojnë pushimet. Së fundmi ajo ka postuar një foto me bikini ndërsa është munduar ta fshehë barkun, por detajistët nuk mund t’u shpëtojë.

Thuhet se Elita është në muajin e katërt të pritjes së ëmbël, ndërsa  presim me padurim që lajm të konfirmohet nga vetë çifti.

Screenshot_2.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img