Lajm tragjik, ndahet papritur nga jeta në moshën 38 vjeçare grimieri i famshëm

Publikuar tek: bota, më 13:29 08-03-2017 Lajm tragjik, ndahet papritur nga jeta në moshën 38 vjeçare grimieri i famshëm

Një lajm tragjik jepet nga mediet italiane. Grimieri i famshëm i VIP-ave Alessandro Cerci ka ndërruar jetë krejt papritur në moshën 38 vjeçare.

Dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një sulmi në zemër ndërsa vdetëm pak orë para se të ndahej nga jeta, i riu tejet i talentuar dhe energjik, publikoi një foto ku dukej tejet i lumtur mes nxënësve të akademisë së tij, në provimin e fundit. 

vde.jpg

vd1.jpg

vd3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shteti i fuqishëm i Amerikës përballet me krizën më të thellë ekonomike në histori
Sekuestrohen 32 kile kokainë dhe 233 mijë euro, arrestohen vëllezërit shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.012612104415894
array(1) { ["section"]=> string(83) "lajm-tragjik-ndahet-papritur-nga-jeta-ne-moshen-38-vjecare-grimieri-i-famshem-71193" }