Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Lajm i trishtë/ Tronditet komuniteti i gazetarëve, ndërron jetë nga Covid gazetarja Zenepe Luka, zëri kurajoz në qytetin e Vlorës dhe humanitarja e madhe për kauza kombëtare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bd01a0917a25f678dc941a198dd185c3

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img