Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Lajm i trishtë, ndahet nga jeta biznesmeni Gafur Dudaj, president i Universitetit të njohur në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare biznesmeni i njohur vlonjat Gafur Dudaj.

Dudaj ishte president i Universitetit të njohur “Marin Barleti” në Tiranë, si dhe menaxher i suksesshëm i disa kompanive të tjera të biznesit.

Ai ishte një njeri korrekt, serioz, punëtor por edhe dashamirës i sportit. Për vite të tëra ai ka kontribuar në ndihmë të sportit të volejbollit në Shqipëri.

“Varrimi do të bëhet nesër datë 22.09.2021 ora 12:00 në Sharrë (Kombinat).

Funerali niset në orën 11:00 nga Agjensia Funerale ALBA 2000 në Rrugën e Dibrës 302, midis Vilës Gold dhe Farmacisë nr 10.

Dreka e varrimit, nesër në orën 13:00 tek Hotel Diplomat”, njofton familja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img