Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Lajm i mirë: Shërohen 5 mjekë dhe infermierë nga COVID 19

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6423482bb9e9807a937af947f5928a15

Ministrja e Shëndetsisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë ditën e sotme një tjetër lajm të mir, ku 5 mjekë dhe infermierë janë shëruar.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, ajo deklaron se numri i personelit mjeksor të shëruar deri më tani shkon në 13, ndërsa numri total i pacientë të shëruar nga koronavirusi në vendin tonë deri më tani është 67.

Kujtojmë që sot në Shqipëri janë shënuar 16 raste të reja me Covid-19 duke e çuar në 259 numrin e përgjithshëm të të prekurve.

Postimi i plotë:

COVID-19/Lajm i mirë

Edhe 5 mjekë dhe infermierë të shëruar

Shkon në 13 numri i personelit mjekësor të #shëruar në Tiranë dhe Durrës

Deri tani janë 67 pacientë dhe staf mjekësor që e kanë fituar betejën me COVID-19

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img