Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

LAJM I MIRË/ Prej dy javësh e humbur në rrethana misterioze në Greqi, gjendet në gjendje të mirë 38 vjeçarja shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasi u zhduk për dy javë në rrethana misterioze në Greqi, autoritetet kanë mundur të gjejnë 38 vjeçaren shqiptare Ermalda Arapi.

Ajo është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore dhe është bashkuar me familjen e saj, ndërkohë që nuk bëhet e ditur se ku ka qenë 38 vjeçarja gjatë këtyre dy javëve.

Ermalda Arapi humbi kontaktet me familjen në datën 18 maj në zonën e Gyzit në Athinë, ku jëtonte prej kohësh. Policia greke u bëri thirrje qytetarëve që të njoftonin ënse e shihnin, pasi jeta e saj mund të ishte në rrezik, por fatmirësisht është gjetur pa asnjë lëndim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img