Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

LAJM I MIRË për Shqipërinë: Nga nesër nis vaksinimi i një tjetër kategorie të riskuar nga Covid-19 (KUSH PËRFITON)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej ditësh, në të gjithë vendin tonë ka nisur fushata e vaksimit masiv kundër Covid-19. Ditën e nesërme do të fillojë vaksinimi i farmacistëve në Tiranë.

Lajmi u bë me dije nga Urdhri i Farmacistëve përmes një postimi në Facebook. Në njoftim thuhet se të gjithë farmacistët, të cilët janë të interesuar për të bërë vaksinën, duhet të plotësojnë një formular me të dhënat përkatëse, pasi do të hartohen listat që do t’u dërgohen qendrave të vaksinimit.

“Të nderuar kolegë, ju njoftojmë se ditën e nesërme nis procesi i vaksinimit për farmacistët e Rajonit të Tiranës. Të gjithë farmacistët që janë të interesuar të vaksinohen, të plotësojnë formularin e mëposhtëm me të dhënat përkatëse, në mënyrë që të hartohen listat që do i dërgohen qendrave të vaksinimit”, thuhet në njoftim.

Kliko këtu për të plotësuar formularin

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img