Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Lajm i MIRË, nisin fluturimet Emiratet e Bashkuara Arabe-Shqipëri, Klosi: Do ulet kosto e udhëtimit në këto vende

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka bërë të ditur se sot kanë nisur fluturimet Emiratet e Bashkuara Arabe -Shqipëri.

Në një postim në rrjetet sociale, Klosi shkruan se vendosja e kësaj linje pritet të ndikojë në rritjen e numrit të turistëve dhe uljen e kostos së udhëtimit për këto vende.

Të gjithë ata që duan të udhëtojnë në Dubai, direkt nga Shqipëria, mund të zgjedhin linjën Flydubai dhe të shkoni në destinacionet e preferuara në Emiratet e Bashkuara Arabe.

“Linja Flydubai nis fluturimet Emiratet e Bashkuara Arabe -Shqipëri nga data 28 mars 2021. Vendosja e kēsaj linje pritet të ndikojë në rritjen e numrit të turistëve dhe uljen e kostos së udhëtimit për këto vende. #pushoshqip#smilealbani”,- shkruan Klosi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img