Lajm i mirë nga Edi Rama që me mëngjes: Së shpejti do të lindin pikat e agroturizmit në Pukë

Publikuar tek: politike, më 09:23 15-02-2018 Lajm i mirë nga Edi Rama që me mëngjes: Së shpejti do të lindin pikat e agroturizmit në Pukë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një lajm të mirë për qytetin verior të Pukës.

Ndërsa poston një video të xhiruar me dron, përmes së cilës tregon bukuritë natyrore që këtë zonë e karakterizojnë, Rama thotë se së shoejti pritet të hapen pikat e agroturizmit, duke bërë që ekonomia e turizmi në Pukë të rriten ndjeshëm.

MIRËMËNGJES dhe me këtë përsëritje të fotos së mëparshme në video, të këtij liqeni në mes të qytetit, ku shumë shpejt do të lindin pikat e agroturizmit dhe falë edhe të cilit do të rritet turizmi e ekonomia lokale, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013868093490601
array(1) { ["section"]=> string(98) "lajm-i-mire-nga-edi-rama-qe-me-mengjes-se-shpejti-do-te-lindin-pikat-e-agroturizmit-ne-puke-110303" }