Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Lajm i mirë nga ambasada suedeze: Nga 15 maji fillojnë fluturimet direkt nga Stokholmi dhe Malmo drejt Tiranës 2 herë në javë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0b9f9cde3eeba3362ba9e03ea66dcda5

Ambasada suedeze në Tiranë ka njoftuar qytetarët se nga data 15 maj do të fillojnë fluturimet direkte nga Stokholmi dhe Malmo drejt Tiranës.

Fluturimet do të jenë 2 herë në javë për 2 javët e para, ndërkohë që nga 31 maji fluturimet direkte do të bëhen 3 herë në javë.

“Lajm i mrekullueshëm! Prej 15 majit, WizzAir do të fillojë fluturimet direkte nga Stokholmi dhe Malmo drejt Tiranës. Do të fillohet me dy herë në javë, por nga 31 maji fluturimet do të shtohen në 3 herë në javë”, shkruan ambasada suedeze.

Screenshot_2_copy.png

Më shumë

spot_img
spot_img