Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Lajm i mirë, mbyllet spitali Covid-3 në Tiranë, shkak bëhet ulja e numrit të pacientëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë.

Mësohet se për këtë është bërë shkak numri i ulët i pacientëve në spital.

Kujtojmë se javët e fundit ka patur një rënie të kurbës së infektimeve dhe të personave që kanë ndërruar jetë. Vetëm disa ditë më parë Ministria e Shëndetësisë njoftoi mbylljen e spitalit COVID-4, për shkak të numrit të ulët të shtrimeve në spital.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img