Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

LAJM I MIRË/ Manastirliu zbulon cili është qarku i parë në Shqipëri pa asnjë rast aktiv me Covid

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë sot lajmin e mirë për të gjithë qytetarët, por jo vetëm, për të gjithë turistët që duan të bëjnë pushime pa pasur asnjë shqetësim.

Vlora e bukur është zyrtarisht qarku i parë në Shqipëri që nuk ka asnjë rast aktiv me koronavirus.

Diçka e mirë kjo si për qytetarët atje të cilët mund të mos jenë të detyruar të respektojnë masat shtrënguese, por edhe për turistët vendas apo të huaj që duan të bëjnë pushime në Vlorë.

Kohët e fundit kanë qenë shumë pozitive për vendin tonë, me pak raste të reja dhe thuajse asnjë viktimë nga Covid.

Më shumë

spot_img
spot_img