Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Lajm i keq, ISIS merr kontrollin e kampit ku ndodhet Alvin Berisha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Alvin Berisha dhe babai i tij ne kampin Al-Hol 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img