Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Lajm i hidhur, ndërron jetë inxhinieri dhe mësuesi i njohur Bashkim Sefa; një nga nismëtarët e themelimit të PD në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d719d4715f39b35517aa6f7acc66d0c7

Ditën e sotme ka ndërruar jetë mësuesi i njohur në qytetin e Durrësit, Bashkim Sefa.

Ai ishte një nga nismëtaret e themelimit të degës së PD në Durrës, si dhe një nga drejtuesit e përkushtuar vendorë në vitet e para të demokracisë.

Inxhinier Bashkimi ishte një nga mësuesit e përkushtuar dhe të talentuar, duke edukuar breza të tërë në Shkollën Industriale Durrës.

Lajmi i hidhur është bërë me dije nga ish-deputeti i PD në zonën e Durrësit, Ferdinand Xhaferraj. Stafi i neësbomb i shpreh ngushëllimet e sinqerta Bashkëshortes së tij Rina Sefa dhe gjithë familjarëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img