Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Lajm i hidhur, ndërron jetë inxhinieri dhe mësuesi i njohur Bashkim Sefa; një nga nismëtarët e themelimit të PD në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9bfdb29c5be378e72af4a22501649285

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img