Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Lajm i hidhur/ Ndërron jetë doktori i mirënjohur Gjergji Dhono

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

19839e61d7aa4d07aec980e7952dbe81

Një lajm i trishtë vjen nga qyteti i Librazhdit.

Ka ndërruar jetë sot doktor Gjergji Dhono, duke lënë një boshllëk të madh jo vetëm tek familja e tij, por tek të gjithë miqtë dhe komuniteti i Librazhdit.

Ai ishte një ndër mjekët më të nderuar dhe më të aftë, gjithmonë pozitiv dhe i buzëqeshur me pacientët. Homazhet zhvillohen tek “Rruga e Kavajës”.

Stafi i Newsbomb i shpreh ngushëllimet familjes dhe njoftohet se varrimi bëhet nesër në Kavajë, ora 13:00.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img