Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Lajm i hidhur, ndahet nga jeta në moshë të re artistja Hueyda El Saied

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është ndarë nga jeta artisja e njohur shqiptare Hueyda El Saied.

Hueyda El Saied është ndarë nga jeta në moshën 46-vjeçare. Balerina vuante nga një sëmundje e rëndë, betejë të cilën nuk e ka fituar duke mbyllur sytë përgjithmonë.

Hueyda ka qenë një personazh shumë i dashur dhe karizmatik për të gjithë shqiptarët. Ajo ishte një artiste në shumë fusha.

Dhimbja për largimin e parakohshëm nga jeta të Hueydas është i madh, teksa 46 vjeçarja ishte një personazh i dashur në vendin tonë.

46-vjeçarja kishte një djalë, ndërsa prej disa kohësh jetonte në Luksenburg së bashku me partnerin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img