LAJM I FUNDIT/ Shkrumbohet nga flakët makina në ecje në rrugën e ‘Dajtit’ në Tiranë

Publikuar tek: kulture-art, më 20:09 27-06-2020 LAJM I FUNDIT/ Shkrumbohet nga flakët makina në ecje në rrugën e ‘Dajtit’ në Tiranë Ilustruese

Një makinë është përfshirë nga flakët në rrugën e “Dajtit” në Tiranë.

Mësohet se automjeti në pronësi të E.H është përfshirë nga flakët në momentin që ka qenë duke ecur, por fatmirësisht nuk ka patur të lënduar.

Bëhet me dije se makina është shkrumbuar plotësisht, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Policia dhe zjarrëfikësja ndodhen në vendngjarje, ndërkohë që efektivët e policisë po punojnë për zbardhjn e rrethabave të ngjarjes.

Vijon…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012617111206055
array(1) { ["section"]=> string(87) "lajm-i-fundit-shkrumbohet-nga-flaket-makina-ne-ecje-ne-rrugen-e-dajtit-ne-tirane-211982" }