Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Gjendet një trup i pajetë në lumin Shkumbin (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në rrjedhën e lumit Shkumbin.

Sipas informacioneve të para, dyshohet se kufoma i përket një shtetasi 56 vjeçar i identifikuar si Ali Tota, banues në fshatin Spathar të Librazhdit, i zhdukur prej një jave.

Sakaq grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon në zbardhjen e plotë të rrethanave.


Më shumë