Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Lajm i ëmbël vjen nga Kuvendi, deputetja shqiptare shtatzënë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ariana Musliu Shoshi është në pritje të ëmbël.

Ka qenë vetë deputetja ajo e cila përmes një postimi në “Facebook”, ka dpublikuar një foto ku ekspozon barkun e rrumbullakosur duke dhënë kështu dhe lajmin e bukur.

“Askush nuk do ta dijë kurrë forcën e dashurisë sime për ty. Në fund të fundit, ti je i vetmi që e njeh tingullin e zemrës sime nga brenda. Mezi pres të të mbaj në krahë”, ka shkruar deputetja krahas fotos së bukur.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img