Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Lajm i ëmbël, vijnë në jetë trinjakët në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lajm i ëmbël vjen nga e Materniteti “Mbretëresha Geraldinë”, ku kanë ardhur në jetë trinjakë.

Familja Sallaku është shtuar me tre anëtarë të ri të familjes Amal, Alfio, Amea, të i cilët kanë ardhur në jetë në spitalin “Geraldinë” dhe gëzojnë shëndet të plotë.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka postuar foton e trinjakëve dhe shkruan se familja e re përfiton menjëherë 360 mijë lekë të reja.

“Zemra plot për familjen Sallaku dhe gëzim edhe për stafin e Maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” për lindjen shëndosh e mirë të trenjakëve Amal☀️ Alfio☀️ Amea ☀️

♥️ Familja e re përfiton menjëherë 360 mijë lekë të reja #bonus 🎁

😇 Më shumë se 1️⃣0️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ të porsalindur kanë përfituar #BonusineBebes nga Janari 2019, kur nisi programi ynë universal që mbështet çdo fëmijë që vjen në jetë🙏🏼

 #FëmijëttëParët 😍”shkruan Manastirliu në postimin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img