Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.1kmh
40 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Lajm i ëmbël për Afërdita Dreshaj, modelja shtatzënë për herë të parë, së bashku me bashkeshotrin zbulojnë gjininë e bebit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d653f5b607c0f342f05be3b4af99dbe6

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj është shtatzënë për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë modelja bukuroshe përmes një postimi në rrjete sociale, ku shfaqet në krah të bashkëshortit.

Çifti ka zbuluar edhe gjininë e bebit. Ata do të bëhen prindër të një djali dhe duket se ky lajm i ka emocionuar shumë të dy.

Afërdita dhe Jakub u martuan disa vite më parë në një ceremoni mbreslënëse në Miami.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img