LAJM I BUKUR/ Kledi Bahiti dhe gazetarja e njohur e TVSH bëhen me djalë

Publikuar tek: sport, më 14:05 01-10-2020 LAJM I BUKUR/ Kledi Bahiti dhe gazetarja e njohur e TVSH bëhen me djalë

Mund të kishte provuar shumë ndjesi në jetën e saj, kishte qeshur, kishte qarë madje edhe për fanelën bardheblu, por sot një nga gazetaret e njohura në vend, merr një status tjetër.

Pejana Elezi, bukuroshja e Televizionit Publik Shqiptar është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë Gredin e padyshim që vogëlushi është melodia më e bukur e jetës së saj dhe bashkëshortit, kompozitorit Kledi Bahiti. Një tifoz i vogël i shtohet në këtë mënyrë familjes së madhe bardheblu. /newsport.al

lajmimrekullueshem.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bayerni fiton trofeun e radhës, mposht 3-2 Dortmundin në finalen e Superkupës së Gjermanisë
»
Article Logic
Execution time: 0.010903835296631
array(1) { ["section"]=> string(77) "lajm-i-bukur-kledi-bahiti-dhe-gazetarja-e-njohur-e-tvsh-behen-me-djale-222336" }