Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Laert Vasili: Më arrestuan në Athinë se këndova labçe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Regjisori Laert Vasili ka folur ditën e sotme për ngjarjet e fundit në emisionin “360 Gradë”.

Vasili kujtoi një rast kur është arrestuar nga policia greke pasi kishte kënduar këngë labe.

“Dil ku të duash në kafeteritë e Tiranës do të dëgjosh gjithandej muzikë greke. Provo në një kafe të Athinës të vësh muzikë shqiptare. Në një ditëlindje time me 3-4 vlonjatë që jam rritur me ta, filluam të këndojmë labçe, erdhi policia dhe na arrestoi.”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img