Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Laboratori i drogës në Has, zbulohen dy të arrestuarit e tjerë, njëri punonjës bashkie (EMRAT)

Shkruar nga Newsbomb

Janë zbardhur edhe emrat e dy personave të tjerë të arrestuar pas zbulimit të laboratorit në Has.

Të arrestuarit janë Anila Shuti, bashkëshortja e Xhavit Shutit dhe Vehbi Barushii cili është punonjës i Bashkisë së Krujës.

Ndërkohë kujtojmë që dje u arrestuan 5 persona Xhavit Shuti, Mustaf Shuti, Flamur Bisho Çela, Anila Shuti dhe Vehbi Barushi.

Mustafa Shuti ka pasur një shoqëri e cila përdorej për transoprtin e udhtarëve në vitin 2015, e mbyllur disa muaj më vonë. Ndëkohë, shtetasi tjetër Flamur Bisho Çela punon prej 26 vitesh si shofer tek zjarrfikëset në Shkodër.

Policia nuk ka dhënë  më shumë informacione lidhur me laboratorin e zbuluar në Has pasi hetimet nuk kanë përfunduar ende.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese