Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

‘Labëri ose aty ku vjershat derdhen si uji’, qytetari i dedikon bejte Ramës për punimet në Rrugën e Lumit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama sot inspektoi punimet në njërin prej akseve të Rrugës së Lumit në Vlorë.

Gjatë inspektimeve, Rama takoi dhe shumë qytetarë të cilët i përshëndeti.

MIrëpo njëri prej tyre i ka dedikuar Ramës një bejte në lidhje me akset që po ndërton.  

Nuk ka vonuar dhe kryeministri e ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’.

‘Labëri ose aty ku vjershat derdhen si uji’, shkruan Rama.

Kujtojmë që rruga e Lumit të Vlorës është një premtim i hershëm i kësaj qeverie dhe punimet po shkojnë në rrugë të mbarë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img