Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

La vajzën 3 vjeçe në makinë dhe hyri në kazino, shqiptari humb kujdestarinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b7e9f17eabe299d730ccc008f025a095

Autoritet italiane i kanë hequr të drejtën e kujdestarisë një të riu shqiptar.

30-vjeçari, emri i të cilit ende nuk bëhet me dije kishte harruar vajzën e tij 3 vjeçe në makinë ndërkohë që vetë kishte hyrë brenda një kazinoje.

Mediat italiane raportojnë se e mitura kishte qëndruar për rreth 40 minuta brenda makinës me dyer të mbyllura, ndërsa dritaret ishin vetëm pak të hapura.

Shqiptari kishte hyrë në lokalin ‘Monde’ ku po luante me lojëra fati, në momentin që autoritetet u njoftuan për vendodhjen e 3-vjeçares.

Fatmirësisht vajza ishte në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa 30-vjeçari u akuzua për braktisje të fëmijës dhe për këtë arsye iu hoq kujdestaria.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img