Hapësire reklamuese

Aktualitet

La shtatzënë 12-vjeçaren në Përmet, arrestohet i riu mallakastriot

Shkruar nga Newsbomb
La shtatzënë 12-vjeçaren në Përmet, arrestohet i riu

Një 23-vjeçar nga Mallakastra ka rënë në prangat e Policisë pasi dyshohet se ka lënë shtatzënë një 12-vjeçare.

Sips njofitmit të policisë mësohet se 23-vjeçari është arrestuar tre ditë më parë, pasi dyshohet se disa muaj më parë 23-vjeçari ka lënë shtatzënë të miturën nga Përmeti.

Ka qenë vetë 12-vjeçarja e cila ka treguar emrin e të riut, ku dhe më pas policia ka bërë të mundur arrestimin e tij.

Nuk dihet nëse raporti intim ka qenë në kushtet e përdhunimit apo të dëshirës së vetë minorenes. Burime për mediat konfirmojnë se 23 vjeçari mallakastriot dyshohet se është autor edhe i disa grabitjeve të ndodhura në qytet kohët e fundit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese