Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

La prindërit vetëm dhe zemërthyer në atdhe, humb jetën tragjikisht në Itali 32-vjeçari shqiptar

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 32-vjeçari shqiptar në Itali. Sipas mediave vendase mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në autostradë, teksa shqiptari ishte duke u kthyer nga puna.

32-vjeçari ndërroi menjëherë si paspjë e përplasjes me një kamion, ndërkohë autoritetet kanë bërë me dije se shpejtësia tej normave të lejuara dhe parakalimi i gabuar kanë bërë që makina e shqiptarit tip “Audi A5” të gjendej përpara kamionit dhe të mos kishte mundësi shpëtimi.

I riu jetonte vetëm në Lonato. Siç shkruajnë mediat italiane, ai ka lënë dy prindërit, të cilët jetojnë në Shqipëri.

55a98475 2dae 4dbf bb48 4ff28be92e1d 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img