Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

La makinën në mes të rrugës dhe çoi gruan e fëmijët në shtëpi, kur zbriti e goditën me pistoletë, kush është 39-vjeçari që u sulmua në mes të Bllokut (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a76f7f784b10a79f725bf02f8bdb94f7

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img