Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

La gruan me një postim në Instagram, Stine shkon në ishujt Maldive

Lajme të ngjashëm

Stine i habiti të gjithë me statusin e publikuar një ditë para Vitit të Ri ku bënte me dije se po ndahej nga gruaja e tij.

 

Ai shkroi në Instagram se lidhja me partneren Graciela Pashaj ka përfunduar dhe se ata nuk fuksiononin me njëri-tjetrin. Çifti së bashku kanë një vajzë 2 vjeçare, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Estia.

Ndërkaq, këngëtari, si për ta marrë veten me të mira, ka shkuar në Ishujt Maldive.

Prej andej, poston edhe këtë foto ku shkruan: ‘Përshëndetje nga ana tjetër e botës’.

Epo më mirë se kaq, s’ka ku shkon.

Screenshot_13.jpgScreenshot_12.jpg


Më shumë