Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

KZAZ në Skrapar, një tufë militantësh mësyjnë në ‘Riza Cerova’, por qytetarët vazhdojnë ecin të pashqetësuar në rrugë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu sikurse ishte paralajmëruar që ditën e djeshme, në orën 11.00 filloi një mësymje e organizuar në të gjitha KZAZ-të në bashkitë që drejtohen nga opozita.

Një gjë e tillë është regjistruar edhe në KZAZ nr 66 në Corovodë, Skrapar, në Pallatin e Kulturës ‘Riza Cerova’. Mbështetës të së djathtës, kanë mësyrë për të prishur materialet zgjedhore të vendosura aty.

Siç bie në sy nga pamjet filmike, janë disa qytetarë, dhe më së shumti gra e fëmijë, që lëvizin lirisht në qytet, madje edhe me çadra në duar për shkak të diellit përvëlues të mesditës.

Jo të gjithë janë dakord me këtë që po ndodh në mënyrë të organizuar në KZAZ.

Më shumë


spot_img
spot_img