Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Kylie publikon videon provokuese nga shtrati: Nuk më zë gjumi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

13325f66a404d756a2dc5c6cc769ddbe

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa video nga shtëpianë rrjete sociale, pasi tha se nuk po mund të flinte.

Bukuroshja këto ditë karantinimi është e përkushtuar vetëm tek vajza e saj, Stormi,

Ajo publikoi video nga dhoma e gjumit, ku shihet duke mbajtur në dorë një gotë verë dhe bën lëvizje provokuese.

“Gëzuar, nuk mund të fle”, ishte mbishkrimi që ajo la në njërën video, ndërsa vëmendja ishte tek linjat e saj.

92561277_835789470231951_6523950821774721024_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img