Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Kylie Jenner ‘çmend’ fansat! Vesh fustan trasparent dhe shtrihet në krevat, mbathjet nuk i duken gjëkundi (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kylie Jenner, një nga pesë motrat e famshme Kardashian-Jenner, është një nga personazhet e showbizit botëror, më të komentuar.

albsig

spring

Bukuroshja 23-vjeçare është miliarderja më e re në botë, e bërë vetë (self-made). Pas faqes së Instagram dhe Cristiano Ronaldos, Jenner ka numrin më të madh të fansave në rrjetin social Instagram.

Së fundi zeshkania ka publikuar disa foto nga shtëpia e saj marramendëse, ku duket të ketë veshur një fustan disi trasparent, ndërkohë që ekspozon të pasmet bombastike, dhe të brendshmet nuk i duken gjëkundi. 

 
 
 

 
 
View this post on Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

lover girl ?

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Me këto foto padyshim që Kylie i ka lënë shumë pak vend imagjinatës së fansave të saj, meshkujve më shumë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img