Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Ky zjarrfikës është HERO! Në mes të pyllit tenton të shuajë zjarrin vetëm me një sëpatë (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zjarrfikësi që shihni në video mund të konsiderohet një hero i vërtetë.

Edhe pse situata e zjarrit në Dukat të Vlorës është përmirësuar, vazhdon puna e zjarrfikësve dhe Forcave të Armatosura. Në rrjete sociale është publikuar një video ku shihet një zjarrfikës i cili i vetëm lufton me flakët në mes të pyllit.

Ai nuk ka ujë, por vetëm më sëpatë kërkon që të hapë vendin në mënyyrë që zjarri të mos përhapet në të gjithë pyllin dhe të krijohen vatra të reja.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img