Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Ky televizor transparent nga “Panasonic” lë pas të gjithë konkurentët (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në garën teknologjike të gjithë konkurentët përpiqen të sjellin sa më shumë opsione të reja dhe modifikime avangarde.

Edhe modeli i ri i televizorit nga “Panasonic” ngjan si diçka jashtë kësaj bote. Televizori përveçse ka të githa opsionet e një “Smart TV”, ajo që e bën të veçantë nga të tjerët është transparenca e xhamit.

albsig

spring

Me një gjesturë të dorës ekrani i tij bëhet transparent dhe ngjan si një xham i zakonshëm mobiljesh. Për më shumë ndiqni videon:

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img