Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Ky smartfon mban 50 ditë bateri!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një smartfon i ri i prodhuar nga kompania “Avenir Telecom” pretendon se me një karrikim të vetëm mund të shkojë deri në 50 ditë.

Por si me çdo të mirë që ka dhe të këqijat e veta, edhe ky telefon nuk bën përjashtim. Për të garantuar një jetëzgjatje kaq të madhe, kompanisë i është dashur të sakrifikojë goxha në “departamentin” e dizajnit.

Telefoni i quajtur Power Max P18K Pop, garanton dy ditë kohëzgjatje duke parë video dhe 100 orë muzikë pa ndërprerje.

Kapaciteti i baterisë është plot 18,000 mAH, dhe kjo s’do shumë për t’u vënë re.

Më shumë
spot_img
spot_img