Ky smartfon mban 50 ditë bateri!

Publikuar tek: bota, më 16:43 27-12-2019 Ky smartfon mban 50 ditë bateri! Power Max P18K Pop

Një smartfon i ri i prodhuar nga kompania “Avenir Telecom” pretendon se me një karrikim të vetëm mund të shkojë deri në 50 ditë.

Por si me çdo të mirë që ka dhe të këqijat e veta, edhe ky telefon nuk bën përjashtim. Për të garantuar një jetëzgjatje kaq të madhe, kompanisë i është dashur të sakrifikojë goxha në “departamentin” e dizajnit.

Telefoni i quajtur Power Max P18K Pop, garanton dy ditë kohëzgjatje duke parë video dhe 100 orë muzikë pa ndërprerje.

Kapaciteti i baterisë është plot 18,000 mAH, dhe kjo s’do shumë për t’u vënë re.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erdogan teston makinën e prodhuar nga Turqia, “Togg”
Motra e George Michael ndërron jetë në 3 vjetorin e vdekjes së vëllait »
Article Logic
Execution time: 0.012733936309814
array(1) { ["section"]=> string(38) "ky-smartfon-mban-50-dite-bateri-190525" }