Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Ky film aksion është xhiruar i gjithi nga prespektiva e aktorit kryesor (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është filmi i parë i xhiruar i gjithi nga prespektiva e aktorit kryesor. “Hardcore Henry” është një film premtues me skena spektakolare aksion dhe veçantia e tij është xhirimi në “First-person”, nga prespektiva e aktorit kryesor por edhe pjesës tjetër të kastës.

Filmi premton t’i zhysë shikuesit në botën e tij, ku do të mund t’i përjetojnë skenat si të ishin preznet në vendngjarje.

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img