Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ky është shkatërrimi për të cilin Edi Rama pranon publikisht se është krenar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b68c4c2065655b99a0594f28d397ff5f

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një foto që tregon transformimin për keq të ndodhur në parkun e liqenit artificial të Tiranës këto 26 vite.

Për brezin e ri ndoshta është vështirë të kuptohet se me çfarë shkatërrimi është përballur ky park dhe se ata që kanë dhënë lejet për ndërtimin e pallatave shumëkatëshe nuk e kanë problem të pranojnë publikisht se ndihen krenarë.

Vet Edi Rama, dikur kryebashkiak i Tiranës, ka pranuar se është krenar për ndërtimin e pallatit mbi digën e liqenit dhe në rast se do të kthehej pas në kohë do të merrte të njejtin vendim.

Në foton e publikuar më sipër nuk ka nevojë të komentohet diferenca para dhe pas ndërtimeve te parku i liqenit. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img