Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ky është momenti kur Adele harron tekstin e këngës në koncert, ja çfarë bën fansja (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Ky është momenti kur Adele harron tekstin e këngës në
Adele është përballur me një situatë aq të sikletshme, po aq edhe komike gjatë koncertit të saj në Las Vegas. Ylli britanik i popit ka harruar tekstin e këngës "I Drink Ëine" dhe ka kërkuar ndihmë nga publiku. “Kam harruar tekstin. C..” tha ajo dhe shtoi duke qeshur: “Kjo më kushtoi pesëdhjetë dollarë mbrëmë.” Më pas ajo iu drejtua një fansi dhe i tha: “Më kujto vargun tim”. Momenti është kapur nga publiku dhe më pas ka qarkulluar në rrjetet sociale, duke u bërë virale. Fansja këndoi pjesën tjetër të këngës për Adelën, e cila i tha: "Mirë, le ta kthejmë dhe të fillojmë përsëri, apo jo?"

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese