Ky është mëngjesi i veçantë i aktorit shqiptar, shihni çfarë po ha (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:31 04-03-2017 Ky është mëngjesi i veçantë i aktorit shqiptar, shihni çfarë po ha (VIDEO)

Ky është mëngjesi i aktorit shqiptar të humorit Bes Kallaku.

Vezë të skuqura, kastravec, domate, ullinj, vaj ulliri, hirrë dhe raki. 

Besi, ka uruar të gjithë ndjekësit e tij me një “mirëmëngjes” dhe me nota humori ka prezantuar mëngjesin e “Baftjarit”. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ajo është vrasëse”, paralajmërimi i drejtorit për SKANDAL i prish takimin Diana Çulit (PËRPLASJA- ÇFARË NDODHI MBRËMË)
Banorët e fshatit kërkojnë rregullimin e rrugës, i drejtohen qeverisë dhe i vënë kusht: Nëse nuk plotësoni kërkesën do të… »
Article Logic
Execution time: 0.013496875762939
array(1) { ["section"]=> string(77) "ky-eshte-mengjesi-i-vecante-i-aktorit-shqiptar-shihni-cfare-po-ha-video-70735" }