Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ky është babai monstër që vrau sot dy fëmijët (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

49cbbf3c28fbd763bb0a673f8f4015d6

Ky që shihni në foto është Naum Toshi, 41 vjeçari që i mori sot jetën dy fëmijëve 4 dhe 6 vjec në shtëpinë e tyre në Korçë.

41 vjeçari mbyti djalin e tij 4 vjeç dhe djalin e gruas së tij 6 vjeç, për të varur më pas veten.

Ngjarja e rëndë ka tronditur opinionin vendas dhe reagimet nga shoqëria civile dhe politika kanë qenë të shumta.

Lexo edhe:

Krim horror në Korçë, babai mbyt dy fëmijët dhe var veten (EMRI, FOTOT NGA VENDNGJARJA)           

Horrori në Korçë/ “Ngjituni lart”, gjyshi gjeti dy fëmijët të vdekur në dhomë, fqinjët dëgjuan britmat e 4 dhe 6 vjeçarit

Nëna 24 vjeç kërkoi të merrte dy fëmijët, pak pas largimit 41 vjeçari kreu vrasjet

Screenshot_8_copy.png

*Viktimat Mariglen dhe Vasil

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img