Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Ky është 28-vjeçari që u gjet i mbytur në lumin Shkumbin, ishte larguar prej 1 muaji nga shtëpia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e sotme, ku u gjet në Shkumbin një 28-vjeçar i pajetë. Policia e Elbasanit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me mbytjen e të riut në lumin e Shkumbinit, në fshatin Jagodin.

189134 178520765527370 5262371 n
Viktima, 10 vjet më parë

Eridjon Topi, 28 vjeç, banues në Elbasan, sipas deklarimeve te familjarëve dyshohet se vuante nga depresioni dhe se rreth 1 muaj ishte larguar nga banesa dhe nuk kanë pasur kontakt.

19983753 1412504825462285 9039493190813756795 o
Viktima, 4 vjet më parë

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, por paraprakisht dyshohet se ai mund të kishte dy ditë që ishte mbytur.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img