Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

Ky është 19-vjeçari shqiptar që humbi jetën në aksidentin tragjik, u përplas me shtyllën pasi humbi kontrollin e motorit (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 19-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti të rëndë me motor mbrëmjen e 2 prillit në Piombino Dese të Italisë.

Studenti i Liceut Alessio Bariamcanaj ishte duke udhëtuar me motor ‘Yamaha 125’ kur u përplas me një shtyllë, duke pësuar fraktura të rënda në trup.

Ai u transportua menjëherë me helikopter në spitalin e Trevizos në Itali, por fatkeqësisht nuk mundi dot t’u mbijetojë plagëve të marra nga përplasja e fortë dhe ndërroi jetë mëngjesin e 3 prillit.

Alessio jetonte në Piombino Dese, në zonën e Padova  sëbashku me familjen e tij. Ai luante futboll në ekipin lokal të Piombino.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img