Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Ky Edvini s’është ai i PS, po është i PD’, Rama IRONIZON vizitat e Bashës në Slloveni dhe Kroaci, i kujton FOTON ’20 mijë dollarëshe’ me Donald Trump

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d4dcfef67e1878dbb68fb152eea05c01

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për vizitat e kreut të PD-së, Lulzim Basha në Slloveni dhe Kroaci.

Rama e ka ironizuar atë përmes fotot që Basha bëri para zgjedhjeve të 2017 me Donald Trump, foto e cila atëherë u aludua se bëri 20 mijë dollarë.

Kryeministri ka shpërndarë në rrjetet sociale postimin e ish-anëtarit kombëtar të PS-së Edvin Kullurit.

“Pasi takoi Trump ne 2017, Basha i fitoi zgjedhjet me sukses! Tani qe takoi KM e Sllovenise dhe Kroacise, fitorja ne 25 prill do jete akoma me e thelle”, shkruan Kulluri, postimi i të cilit është shpërndarë më pas dhe nga Rama.

Rama shkruan bashkëngjitur fotos: “Ky Edvini s’është ai i PS, po është i PD”.

edi_rama.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img