Ky djalosh sot është një ndër këngëtarët shqiptarë më të njohur, për kë bëhet fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:58 15-01-2019 Ky djalosh sot është një ndër këngëtarët shqiptarë më të njohur, për kë bëhet fjalë

Ky djalosh që shihni në foto është sot një këngëtar mjaft i pëlqyer.

 

Është fjala për Brunon, i cili ka arritur të fitojë zemrat e publikut pasi këngëta e tij kthehen menjëherë në hite.

Së fundmi këngëtari ka hapur arkivat dhe ka publikuar një foto në Instgram kur ishte i vogël.

“I vogeel”, shkruan Bruno, ndërsa në foto shfaqet një djalë shumë i vogël.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Bruno është “Mori”, këngë kjo në duet me Flori Mumajesin dhe Getoar Selimin.

bruno.jpg

auto_bruno1509612975.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Transformohet Kiara Tito, nuk do e njihni moderatoren (FOTO)
Mozzik një baba shembullor, shihni çfarë bën ai për të voglën e tij (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011674880981445
array(1) { ["section"]=> string(89) "ky-djalosh-sot-eshte-nje-nder-kengetaret-shqiptare-me-te-njohur-per-ke-behet-fjale-148843" }