Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ky djalë ka bërë tatuazh vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Priftin (Foto)

Shkruar nga Newsbomb
Ky djalë ka bërë tatuazh vëllezërit

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese