Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kuvendi diskutonte shkarkimin e tij, Metës i bashkohet te ”Mulliri” deputeti socialist, kush po e “tradhëton” maxhorancën e Ramës? (FOTO-EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot, teksa Kuvendi i Shqipërisë po diskutonte çështjen e shkarkimit të Kreut të Shtetit, Ilir Meta është fotografuar në një kafe në Tiranë në shoqërinë e disa personave.

Në fillim ai ka qenë ulur me këshilltarin e tij Dritan Ylli, por më pas tavolinës i është bashkuar edhe deputeti socialist, Anastas Angjeli bashkë me një person tjetër që nuk dallohet në foto.

1 13 780x405 1

Ish-ministri i financave nuk garoi në këto zgjedhje për mandatin e deputetit, kështu këto seanca para shtatorit janë të fundit për të.

Mësohet se takimi mes Metës dhe Angjelit, ka zgjatur për rreth 40 minuta, ndërkohë që nuk dihet nëse deputeti socialist është ulur me Metën për të diskutuar rreth temës më të nxehtë, atë të shkarkimit të tij, apo ka qenë thjeshtë një takim miqësor.  

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img